Łączna liczba wyświetleń

środa, 21 września 2016

Kochani ! To nie koniec stresów. Jutro rtg nóżki, w piątek tomograf głowy a 28 w środę scyntygrafia. Dziś zaczęłyśmy drugi tydzień tego cyklu chemii. Jutro też po prześwietleniu idziemy na wlew na oddział. Z Madzi samopoczuciem nie jest tak jakby się chciało, ostatnio ma gorsze dni, tylko leki przeciwbólowe poprawiają nastrój, dlatego też bardzo boimy się tych badań, zwłaszcza piątkowego CT.
Trzymajcie kciuki i znów miejcie Madzię w swoich modlitwach.

9 komentarzy:

 1. Trzymamy kciuki, ogarniamy modlitwą naszą Bohaterkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaglądam tu codziennie z nadzieja na dobre wieści. Przyłączam się do modlitwy Madziatko Kochane.❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze pamiętam o naszej Madzi w modlitwie i o tym, byście Wy mieli siłę !

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętamy o Was każdego dnia. Podziwiamy za silę i wytrwałość. Czasem wieczorem siadamy z Ewcią po całym dniu, pełnym różnych spraw, zmęczeni i wtedy wspominamy nasz czas, nasz strach przed każdym badaniem, naszą bezradność. I choć z perspektywy "fotela" wszystko wygląda inaczej, to doskonale wiemy co przeżywacie.
  Ściskamy Was.

  EiM

  OdpowiedzUsuń
 5. Madziu jesteśmy z Tobą każdego dnia myślami i modlitwą. Jesteś niezwykle dzielnym dzieckiem, które przez chorobą musiało niestety za szybko dorosnąć. Niech Dobry Bóg pozwoli Ci wrócić do pełni zdrowia. Aga, Madziu jesteście CUDOWNE. Chylimy czoła.

  OdpowiedzUsuń
 6. Madziu często myślę o Tobie, trzymam kciuki i modlę się, by wyniki były co raz lepsze i zebyś szybko wróciła do zdrowia! Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 7. Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie jaki przeżywacie stres przed każdym badaniem. Trzyma kciuki i czekam na dobre wiadomości.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystko będzie dobrze, musi być. Myślę, że wszyscy tu obecni codziennie modlą się o zdrówko Madzi, dlatego będzie dobrze. Trzymajcie się kochane.

  OdpowiedzUsuń
 9. Trzymamy kciuki za dobre wyniki badan.✊✊✊✊

  OdpowiedzUsuń