Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 19 stycznia 2015

Awaria

Witam wszystkich po dłuższej przerwie.
Niestety laptop odmówił pracy, wszystko się musiało odtworzyć na nowo, więc tylko dzięki uprzejmości znajomego informatyka, któremu raz jeszcze dziękuję, już dziś mogę do Was wrócić.
Zacznę od podziękowań niezawodnej Pani Dyrektor w  Madzikowej szkole. Wszystkim Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom biorącym udział w Magii Kolęd - zorganizowanej imprezie w ubiegły czwartek. Miałyśmy oczywiście w planach być razem z Wami Kochani, lecz wyniki Madzi nie pozwoliły nam na to. Dziękujemy raz jeszcze, że wciąż jesteście z nami duchem i ciałem oraz za prezent, który sprawił tyle radości.


Jak minimalnie wyniki poszły do góry musieliśmy spełnić marzenie Madzi, ale o tym pewnie ona sama opowie na swoim blogu.
Dziś wyniki potwierdziły moje przewidywania co do wyjazdu na chemię. Niestety czekamy, oby to był tylko ten tydzień opóźnienia. Madzia w ferie nie próżnuje, uczy się z Paniami ze szkoły, pisze kolejne opowiadanie i pogrywa w różne gierki.
Miejmy nadzieję, że mój sprzęt już nie będzie robił żadnych niespodzianek i wpisy jak zawsze będą regularne.
Pozdrawiamy i prosimy o modlitwy.

1 komentarz:

  1. my jutro Warszawa . Znowu się nie spotkamy. . Byliśmy już 8 stycznia i tak się mijamy o kilka dni . trzymam kciuki . Mam nadzieję że badania Madzi będą już Bardzo Dobre . Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń