Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 22 grudnia 2014

Wreszcie znaczny wzrost hemoglobiny jak na ostatnie czasy, płytki też piękne , jednak leukocyty uparcie nie rosną. Trzymajcie kciuki, żeby tak jak rok temu magia Świąt i mięsko karpika podniosły je na dobre. Pozdrawiamy Was Kochani, już tak blisko Święta, na które zwłaszcza dzieci czekają od dawna i niecierpliwie. A one trwają tak krótko.

12 komentarzy:

 1. Kciuki, dobre myśli, modlitwa zapewnione :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bóg zapłać, szturmem do nieba, sama jestem mało słyszalna tam u góry, a może zbyt wiele mam prosi o to samo ? :-(

   Usuń
  2. Agnieszko, nawet nie wiem, co napisać. Madzia bardzo ,,zapadła" w moje serce, to taka śliczna, mądra dziewczynka. Mam wielką wiarę i nadzieję, że Wam się uda. Ale moja wiedza medyczna mówi mi, z jak trudnym przeciwnikiem walczycie. Dlatego, tak jak kiedyś pisałam, uważam, że powinniście szukać pomocy poza granicami kraju. Wiem, że to ogromne koszty, ale wiem też, że zdobędziecie pieniądze, z pomocą dobrych serc.Dlatego czekam, jak wiele innych osób, na Wasze konsultacje w Niemczech.

   Usuń
 2. http://www.dana-farber.org/, to jedna z lepszych Klinik zajmująca się leczeniem Mięsaka Ewinga, może tam prosić o konsultacje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci Kasiu, po Świętach daje do tłumaczenia moje epikryzy i ostatnie badania, nie wiem jak tam mam to załatwić, ale może ktoś mi pomoże. Dziękujemy za prezent, rozpieszczasz tą moją mądralę.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze Agnieszko, też myślałam, żeby pisać maile, może usunąć posty z naszymi danymi?
   Dzisiaj życzę Wam wszystkiego, co najlepsze, lecz przede wszystkim ZDROWIA, bo to Skarb bezcenny. Wszystkie moje modlitwy w te świąteczne dni będą dotyczyły Madzi wyzdrowienia. Świętujcie, choć pewnie w cieniu choroby to nie takie proste. Mam nadzieję, że Madzia doświadczy magii Świąt i będzie pełna radości.

   Usuń
  2. Jeszcze raz napiszę Ci, że wspaniałą masz Córkę, a Jej tekst o tłuczeniu miotłą żyjątek ,,wymiata" :)

   Usuń
 4. Agnieszko - Tobie, Madzi i całej Waszej rodzince życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt. Oby przyszły rok był zdecydowanie lepszy dla nas wszystkich!! Pozdrawiamy, Patrycja z rodzicami :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. KOCHANA MADZIU ,ŻYCZĘ CI ABY TA WIGILIA BYŁA DLA CIEBIE I CAŁEJ TWOJEJ RODZINY WYJĄTKOWA I BARDZO RADOSNA ,ABY ZNIKŁY JUŻ SMUTKI I ZMARTWIENIA ,ABYŚ ZACZĄŁA SPEŁNIAĆ SWE MARZENIA,NIECH DOBRY BÓG MA CIĘ ZAWSZE W SWEJ OPIECE

  OdpowiedzUsuń