Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 22 grudnia 2016

Witamy jeszcze z domku, mam nadzieję, że tak zostanie.
Dziś po klasowej Wigilii z opłatkiem i prezentami do Madzi przyszła jej wychowawczyni, kochana Pani Jadzia.
Dziękujemy bardzo za to spotkanie, tak dawno się nie widziałyśmy, pomijając kilka lekcji przez skaypa.
Dziękujemy Emilce za paczkę mikołajową, za piękne pierniczki, z których jeden już wisi na choince. Dziękujemy wreszcie za Wasze dary serc po szkolnym Kiermaszu Bożonarodzeniowym. Znów bardzo nas wsparliście. Dziękuję Rodzicom, dzieciom, Pani Dyrektor i wszystkim nauczycielom - jesteście kochani !!!
Tak po za tym wciąż nękające bóle głowy zaburzają Madzi normalne funkcjonowanie. Na szczęście wszystko przechodzi po tramalu, ale trzeba stosować go nawet 2 x dziennie, czasem przeplatając innym lekiem. Wówczas nasza Madzia jest taka jak kiedyś, radosna i rozmowna. Obyśmy poznali przyczynę tego stanu rzeczy i oby nie było to nic złego !
Odliczamy godziny do Świąt, modląc się o pozostanie w domku. Jutro kontrola morfologii da nam obraz najbliższych dni, a nóż się uda i tak jak co roku świąteczna atmosfera doda Madzi sił i poprawi wyniki.

Tymczasem żegnam się do jutra, dziękując za dobro jakiego doświadczamy w tym trudnym czasie i za każdy wspólnie spędzony dzień z moją najdzielniejszą i za takie chwile jak te :-)


5 komentarzy:

 1. Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę by to o czym marzysz się spełniło a to co kochasz zawsze z Tobą było. Spokojnych świąt w domku z rodziną i z dobrym samopoczuciem Madzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Spokojnych i rodzinnych Świąt!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt siły i wytrwałości oraz zdrówka zdrówka i jesCzcze raz zdrówka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt siły i wytrwałości oraz zdrówka zdrówka i jesCzcze raz zdrówka:)

  OdpowiedzUsuń