Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Jeszcze tylko jutro jeden zastrzyk. Leukocyty leciutko drgnęły do góry, płytki stoją w miejscu, hemoglobina spadła.
 Szkoda gadać ! Ale i tak Pani Doktor zaprosiła nas na czwartek do Warszawy, to dopiero będzie ciekawie, zacząć chemię z wartościami minimum. Czeka nas długi pobyt coś tak myślę.
Mimo wszystko dziękuję za Wasze ciepłe myśli i słowa kierowane do tych leniwych leukocytów. No może nie tyle leniwych co już bardzo zmęczonych ciągłym ich dobijaniem.
Pa pa.

8 komentarzy:

 1. Niech moc będzie z Madzi leukocytami!
  Niech rosną na potęgę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Do boju Dziewczyny. Trzymam za Was kciuki :)!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak mozna sie tak znecac nad zwierzetami?Bardzo wspolczuje ale kameleon powinien przebywac w Terrarium.A Pani corka jesli tak kocha zwierzeta powinna o tym wiedziec i nie traktowac ich jak zabawki pocieszki ,glupota ludzka nie zna granic. Chyba wystarczy ze corka cierpi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znęcanie się nad zwierzętami, to ostatnia rzecz o jakiej bym pomyślała w przypadku Madzi i jej rodziny. Wstyd, że Pani/Pan coś takiego pisze.

   Usuń
 5. LOL123 - Jak można być tak mało empatycznym, źle wychowanym, okrutnym człowiekiem? Współczucie dla zwierząt powinno być co najmniej na tym poziomie, co współczucie dla ludzi. To świadczy o człowieczeństwie. Oraz kulturze.
  A o tym ile czasu dane zwierzę spędza w terrarium, a ile poza masz pojęcia ZERO bo z ta rodziną nie mieszkasz.
  Samo nazywanie zwierząt "pocieszkami" o niczym złym nie świadczy. Na pewno nie o ich złym traktowaniu.
  Jeśli z kolei chodzi o znęcanie się nad zwierzętami, to znając definicję tego słowa, napiszę : Pisząc o głupocie bez granic spójrz w lustro mała, głupia, żałosna istoto. Nigdy się nie odzywam, ale taki poziom głupoty tak boli, że musiałam zareagować.

  OdpowiedzUsuń