Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 20 grudnia 2015

Niestety, nie udało się Madzi zatrzymać płytek przy sobie, i dziś musiałyśmy zaprosić nową dostawę na Święta. Mam nadzieję, że te 6 jednostek, które dostała zabezpieczą Madzię już na długo.
Tak więc sobota do niedzieli w nowej pięknej Klinice Przylądek Nadziei.
Wreszcie doczekaliśmy się onkologicznego szpitala we Wrocławiu na wysokim poziomie. Wszystko tu robi piorunujące wrażenie, a porównując z poprzednim szpitalem to przysłowiowa Ameryka.
Jedyny minus to nowe nie koniecznie lepsze przepisy jeśli chodzi o takie przetaczanie płytek czy krwi jak w naszym przypadku. Pacjent musi swoje odczekać min. 12 godzin, a niby w weekendy w ogóle nie ma wypisów. Dziwne, leżeć w szpitalu tylko po co, skoro nic nie dostaje, gorączki brak ?
W każdym razie w ciągu naszego pobytu jak na razie zauważamy więcej plusów. Pokój mamy tylko dla siebie, pewnie na dłuższą metę było by Madzi smutno bez towarzystwa innych dzieci, ale jest pokój zabaw, porządna kuchnia, a poznałyśmy zaledwie niewielką część jednego oddziału.
Jednym słowem w stolicy też ktoś mógłby się postarać i tym dzieciom i lekarzom czy pielęgniarkom zafundować lepsze warunki do pracy i leczenia.
Jeśli przepisy okażą się takie jak mówią muszę poprosić o wyjście na żądanie, ponieważ w poniedziałek z samego rana jedziemy z dziadkiem pod Warszawę do Mazowieckiego Centrum Onkologicznego na konsultacje w sprawie kwalifikacji zastosowania u Madzi, NanoKnife w miejsce, które jeszcze wskazywał Pet.
Trzymajcie kciuki, żeby lekarze się zgodzili i mogli zastosować ten cyber nóż u Madzi.
Więc Święta tak naprawdę poczujemy jak wyniki Madzi wrócą do normy i wszystko pójdzie po naszej myśli.super łóżko i fotel dla mamy

a w tej szafce moje łóżko ( Madzia miała ubaw, że będę spała w szafie )

i już nowa dostawa leci

4 komentarze:

 1. Kurczę, rzeczywiście warunki godne, nareszcie, także dla rodzica. Trzymam kciuki za spokojne Święta i takie zwyczajne, bo Wy na pewno to docenicie. Większość z nas oczekuje Świąt wystrzałowych, prześcigamy się w dekoracjach, trendach kulinarnych itp. A zwyczajności, za ktorą Wy tak tęsknicie nie doceniamy ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepięknie ale nie odwiedzajcie tego hotelu za często ☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepięknie ale nie odwiedzajcie tego hotelu za często ☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpowiedzUsuń