Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 28 kwietnia 2015Marzenia się spełniają w Madzi przypadku nawet podwójnie. W jednym czasie dostała dwa laptopy. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom. Na dzień dzisiejszy Madzia jeszcze nie umie zdecydować, który sobie zostawi, ale mamy nadzieję, że żaden z fundatorów nie będzie miał jej za złe, jeśli jeden z nich powędruje do innej wojowniczki? Nam będzie niezmiernie miło marzeniem Madzi uszczęśliwić inne dziecko, tak jak Madzia zmagające się z chorobą.
Bardzo, bardzo dziękujemy !

Ps. Co co spraw bieżących, zaniepokoił nas ból główki Madzi. Oby było to coś związanego z pogodą! Niestety wiemy jaki nieprzewidywalny potrafi być Ewing. Zrobiłyśmy dziś morfologię, na szczęście płytki już sporo podrosły, na hemoglobinę nie mamy co narzekać, jedyną przeszkodą do pełni zadowolenia znów są leukocyty.
 Kolejna kontrola w czwartek i decyzja co do chemii.
Kochani bardzo prosimy o modlitwy i dziękujemy, że są jeszcze osoby, które wspierają nas choćby przysłowiową złotówką.
Raz jeszcze dziękujemy za te laptopy. Marzenie Madzi poruszyło tak wiele serc. To naprawdę wzruszające jak wiele zupełnie obcych ludzi obchodzi los mojego Madziulka.

2 komentarze:

  1. Super! Niech Madzia wybierze ten, który bardziej jej odpowiada. A na pewno fundatorzy i tak będą szczęśliwi, że podarowali chwilę radości kolejnemu Wojownikowi. Te momenty, w których odrywa się ich myśli od codzienności związanej z chorobą są bezcenne. Miejmy nadzieję, że bóle główki są tylko efektem nadmiaru wrażeń w ostatnim czasie. Nasze serca cały czas z Madzią i Tobą.

    OdpowiedzUsuń
  2. I pamiętaj, że ci, którzy o Was myślą i są przy Was modlitwą, ciepłym słowem, myślą, wspierają w każdy potrzebny sposób. nie są już obcy. Madzi kibicujemy, bo ją kochamy. A kocha się osobę bliską sercu.

    OdpowiedzUsuń