Łączna liczba wyświetleń

piątek, 24 stycznia 2014

Już zaczynam mieć wrażenie, że się powtarzam. WBC 1,2 neutr.0,5 HB 11,2 PLT 201 - to nasze wyniki na dziś. Dodatkowo robiłyśmy dziś biochemię i wiemy na pewno, że mamy niedobór potasu ( jak zwykle zresztą) a fosfotaza zasadowa wynosi 314 (przy normie 0-300). Niepokojąca rzecz ( ale to chyba z przewrażliwienia przy naszych początkach, że tak to kojarzę) to fakt, że nóżka operowana jest o 1,5 cm grubsza w obwodzie od drugiej. Może to wyłącznie efekt uboczny radioterapii, ale tak wcześnie? Pojedziemy do Warszawy to powiem pani doktor na pewno znajdzie wytłumaczenie. Jeszcze po rozmowie dziś z doktor - koordynatorem programu Ewing - ustalono, że od tej chemii będziemy brać 80 % Ifosfamidu a nie jak dotąd 100 % (to to dziadostwo, po którym Madzia się tak źle czuje i zawsze prosi o wyłączenie kroplówki). Nie wiem jeszcze w jakiej formie to zostanie zmniejszone ale pewnie objętościowo, więc może krócej poleci ( do tej pory wlew trwał po 3 godziny przez 2 dni).

Ps. Dobre wieści też od rodziców Julii. Została przeniesiona z intensywnej na ortopedię, idzie dziewczyna jak burza...tak trzymać.

Pozdrawiamy Was wszystkich nasi blogowicze, wczorajszy komentarz trochę mnie zasmucił, chciałabym porozmawiać z tą osobą, ale uszanuje to jeśli się nie odezwie.
Prosimy o modlitwę, zwłaszcza za wzrost leukocytów na cito.

2 komentarze: